Rólunk

A Nyírségi Dohánytermelői Csoport Kft (Nyidoter Kft.) egy klasszikus Termelő Csoport, mely 2003. május 1 kezdte meg a tevékenységét és még ebben az évben végleges elismerést szerzett.

A Termelői Csoport közel 600 fő aktív dohánytermelő közössége, akik termesztési volumenük arányában egyben tulajdonosok is.

A Termelői Csoport fő tevékenysége leveles dohány termeltetése a tagjaival szerződéses jogviszonyban, melyhez termelésszervezést és szaktanácsadást, valamint az inputok közös beszerzését és eseti előfinanszírozását biztosítja . A megtermelt dohány továbbértékesítése az ULT Magyarország Kft felé történik, akinek a Termelői Csoport kizárólagos partnere.

A Nyidoter Kft. a hazai dohánytermesztés 80%-át integrálja.

KENYERES SÁNDOR
ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ
Kenyeres Sándor
Mobil telefonszám: +36 30 903 48 20
Kenyeres.Sandor@universalleaf.hu
BALOGH DÁVID
AGRONÓMUS, STP KOORDINÁTOR
Balogh Dávid
Mobil telefonszám: +36 30 493 74 21
Mobil telefonszám: +36 30 316 76 59
David.Balogh@universalleaf.hu

BUJDOS ÁDÁM
AGRONÓMUS

Mobil telefonszám: +36 30 903 4818
Adam.Bujdos@universalleaf.hu
KÓRÓDI SÁNDOR
AGRONÓMUS
Kóródi Sándor
Mobil telefonszám: +36 30 903 48 21
Sandor.Korodi@universalleaf.hu

KOVÁCS ISTVÁN 
AGRONÓMUS
Kovács István
Mobil telefonszám: +36 30 903 48 16
Istvan.Kovacs@universalleaf.hu
VARGA JÓZSEF  
AGRONÓMUS
Varga József
Mobil telefonszám: +36 30 903 48 24
jozsef.varga@universalleaf.hu
TILKINÉ RADVÁNSZKI VIKTÓRIA 
GAZDASÁGI VEZETŐ
Tilkiné Radvánszki Vikória
Mobil telefonszám: +36 30 194 51 89
TilkineRV@universalleaf.hu

FEKETE TIBORNÉ 
KÖNYVELŐ
Fekete Tiborné
Mobil telefonszám: +36 30 43 62 950, +36 30 43 62 951
Feketene.Zsuzsa@universalleaf.hu

MOLDVÁN VIKTÓRIA
ADMINISZTRÁTOR
Moldván Viktória
Mobil telefonszám: +36 30 43 62 950, +36 30 43 62 951
Moldvan.Viktoria@universalleaf.hu

Elérhetőségek

Cím: 4400 Nyíregyháza Kinizsi u. 6/A

Mobil telefonszám: +36 30 43 62 950, +36 30 43 62 951

E-mail cím: nyidoter@nyidoter.hu